کارگاه آموزشی

کارگاه دو روزۀ توانبخشی شنیداری ـ کلامی

  • مشاهده در قالب پی دی اف

 

کارگاه دو روزۀ توانبخشی شنیداری ـ کلامی

در این کارگاه آموزشی که به صورت دو روزه برنامه ریزی شده است، روش درمانی ـ آموزشی پژواک برای کودکان زیر 3 سال، که بر اساس اصول رویکرد شنیداری ـ کلامی طراحی شده است، مورد آموزش قرار خواهد گرفت. این برنامه حاوی یک سری تمرین هایی  است که با استفاده از اصوات موجود در محیط روزمره اطراف کودک طراحی شده است و به همین دلیل کاربرد و اجرای آن برای خانواده بسیار راحت و عملی بوده و برای کودک نیز بسیار خوشایند می باشد. دقیقاً به همین دلیل نیز اجرا و توصیه آن برای همکاران عزیز فعال در برنامه توانبخشی شنیداری در محیط کلینیک عملی می باشد.

ما اطمینان داریم که هر کدام از همکاران شنوایی شناس و گفتاردرمانگر ما با در دست داشتن این برنامه، می توانند با تسلط کامل، توانبخشی شنیداری ـ کلامی را در کلینیک خود برای کودکان زیر 3 سال اجرا کنند.

 

عناوین کارگاه:

1. رویکردهای توانبخشی کودک کم شنوا

2. نوروپلاستیسیتی شنیداری

3. توانبخشی شنیداری ـ کلامی (Auditory Verbal Therapy (AVT)

4. تکنیک های کاربردی در روش AVT

5.پخش فیلم آموزش تکنیک های AVT   (تهیه شده در مرکز پژواک)

6. ارائه برنامه توانبخشی شنیداری ـ کلامی برای کودک کم شنوای زیر 3 سال (برنامه هفتگی شامل پایه نظری و تمرین های هفتگی)

 7. ارائه گواهینامه شرکت در کارگاه توانبخشی شنیداری ـ کلامی کودک کم شنوای زیر 3 سال

 

  هدف مرکز پژواک از برگزاری این کارگاه پاسخگویی به یکی از دغدغه های اصلی ما یعنی اجرای فراگیر توانبخشی شنیداری برای کودکان کم شنوای زیر 3 سال توسط شنوایی شناسان و گفتار درمانگران، می باشد. ما می خواهیم با اجرای فراگیر این برنامه، دیگر توانبخشی هیچ کودک کم شنوایی به دلیل سن پایین در هنگام مراجعه اول، به بالاتر از 2.5 الی 3 سال ارجاع نگردد و کودک کم شنوا دوره های نوروپلاستیسیتی شنیداری را از دست ندهد. 

زمان برگزاری کارگاه: 21 و 22 شهریور 92

مکان برگزاری کارگاه متعاقباً اعلام خواهد شد.

 جهت ثبت نام در کارگاه، تا تاریخ نوزدهم شهریور، مبلغ 1.000.000 ریال به حساب شماره 0150468612 نزد بانک تجارت به نام رضا صادقی و یا به شماره کارت 5057 1020 5310 6273 واریز نموده و ثبت نام خود را با شماره تلفن 77692224 و یا 09329423892 هماهنگ نمایید. لطفا تا تاریخ اعلام شده ثبت نام خود را قطعی کنید تا ما بتوانیم هر چه بهتر برای برگزاری کارگاه برنامه ریزی کنیم.

لازم به ذکر است که برای دانشجویان علاقمند به این زمینه کاری، تخفیف 50% در نظر گرفته شده است.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن      24 22 69 77 021   آقای صادقی و یا خانم خلیلاوی تماس حاصل فرمایید.

 

 

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 17 خرداد 1395 ، 11:01